راه‌اندازی مرکز کسب و کارهای نوپا در شرکت حامی عدالت


 

 امروزه در دنیا، کسب و کارهای نوپا با مقیاس‌پذیری بالا در بازار، گوی سبقت را از مجموعه‌های بزرگ اقتصاد سنتی ربوده‌اند و تبدیل به بازیگران کلیدی اقتصاد کشورهای توسعه یافته شده‌اند. این تغییر چشمگیر و حرکت دنیا به سمت اقتصاد دیجیتال، چابکی و انطباق به موقع می‌طلبد تا بتوان از ظرفیت‌های جدید به وجود آمده به واسطه این تغییرات به بهترین شکل بهره‌مند شد. با توجه به رشد فزاینده ظرفیت زیرساخت‌های کشور از جمله رشد 89 درصدی ضریب نفوذ اینترنت و افزایش تعداد مشترکین اینترنت به بیش از 70 میلیون نفر که بیش از 60 میلیون آن را کاربران اینترنت پرسرعت موبایل تشکیل می‌دهند امکان ارایه راه‌حل‌ها و خدمات جدید در حوزه‌های مختلف با استفاده از فناوری اطلاعات میسر شده است.

با توجه به چشم انداز اصلی و فلسفه وجودی شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت که عبارت است از پیشرو بودن در جهت ارایه خدمات و توسعه فناوری اطلاعات با بالاترین کیفیت و همچنین فراهم آوردن سرویس‌ها و استارتاپ‌های قدرتمند با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بنیاد تعاون زندانیان و تکیه بر نیروهای جوان و متخصص کشور، این شرکت با عزمی راسخ اقدام به راه‌اندازی مرکز کسب و کارهای نوپا نموده است.

مرکز کسب و کارهای نوپای شرکت حامی عدالت همسو با استراتژی کلان این شرکت در نظر دارد فضایی پویا و پر بازده ایجاد نماید و با ارایه خدمات کلیدی نظیر در اختیار قرار دادن محیط کار اشتراکی، ارایه خدمات مشاوره و مربیگری، همکاری در تامین سرمایه اولیه و بذری، تسهیل دسترسی به بازار، تسهیل دسترسی به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در بنیاد تعاون زندانیان کشور و همکاری در اخذ برخی از مجوزهای قانونی مسیر را برای پذیرش، رشد و شکوفایی استارتاپ‌ها هموار سازد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارایه درخواست استفاده از ظرفیت‌های طراحی شده می‌توانند با شماره‌های تماس 02122600972 و 02122600275 داخلی 122 تماس داشته باشند.