برگزاری نشست مشترک بنیاد، حامی عدالت و مرکز آمار قوه


 برگزاری نشست مشترک بنیاد تعاون زندانیان کشور، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت

در چهارشنبه مورخه 18 خردادماه 1401 نشست مشترکی با حضور جناب آقای مطهر نژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور، جناب آقای دکتر کاظمی فر رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و آقای مهندس عباسی مدیرعامل شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت برگزار شد.

در این جلسه، افق توسعه و چشم‌انداز برنامه‌ی بلندمدت و ارتقای توانمندی این شرکت در بهبود کیفی و کمی خدمات در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل توسعه نرم‌افزار، تولید و ارتقای سخت‌افزار، و سرویس‌های امنیت اطلاعات با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و شیوه‌ی برون‌سپاری خدمات و اقدامات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حاج آقای مطهر نژاد به تشریح سوابق همکاری بنیاد با مرکز، برنامه های آتی بنیاد تعاون زندانیان در بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور توسعه  اشتغال زندانیان در دوران حبس و کاهش اثرات سوء حبس و زندان بر زندانیان و خانواده‌های آنان پرداختند.

آقای دکتر کاظمی فرد ضمن تبیین رویکردهای کلان مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه در دوره تحولی، انتظارات خود از شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت بعنوان بازوی اجرایی و مجموعه امین مرکز بیان داشتند.

«همراهی در توسعه‌ی خدمات الکترونیک قضایی، طراحی خدمات نوین و ارزیابی سرویس دهندگان بخش خصوصی به‌ویژه مجموعه‌های دانش‌بنیان» از عناوین کلیدی مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان مقرر گردید جلسات ارزیابی وضعیت همکاری و برنامه ریزی هماهنگ برای پیشبرد اهداف مشترک در دستور کار طرفین قرار گیرد.