معرفی شرکت


شرکت توسعه خدمات حامی عدالت در آذر ماه سال 1392 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات به حوزه های مختلف خصوصی،دولتی و عمومی کشور به ویژه حوزه قضائی،  تأسیس گردید.

با توجه به اینکه حجم بالای از نیازهای مرتبط با خدمات فناوری اطلاعات در کشور وجود دارد و از طرفی شرکت­های تخصصی بسیاری با توانمندی مناسب در ارائه خدمات و محصولات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات دارا می­باشیم، این شرکت توانسته در طول مدت فعالیت خود با استفاده از دانش و تخصص مدیران و کارشناسان خود در شناسایی و ایجاد فرصت‌های موجود در کشور به ویژه حوزه قضائی، ضمن ایجاد ارتباطات مناسبی برای بهره‌برداری از فرصت‌های موجود تاکنون پاسخگویی مناسبی به نیاز مشتریان خود داشته است.

جذب کارشناسان خبره در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات داخلی به منظور شناسایی، طراحی و پیاده‌سازی خدمات فناوری اطلاعات توسط این شرکت فرصت شایسته­ای را در اختیار نهادها و سازمان­های مختلف بویژه تمامی زیرمجموعه‌های قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران قرارداده است.

فلذا آمادگی دارد تا علاوه بر ارائه خدمات مشاوره در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات نسبت به ارتقاء خدمات موجود مبتنی بر فناوری اطلاعات سازمان ها و نهادهای مرتبط وبر اساس استانداردهای روز دنیا نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات نوین اقدام نماید.